Milatrans.pl | O firmie
4193
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4193,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive

O firmie

Witaj w Milatrans.pl

Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2004r. Jesteśmy polską firmą z lokalnym kapitałem działającym na terenie Podlasia i ościennych województw. Milatrans Sp. z o.o. realizuje projekty współfinansowane ze środków unijnych.

 

Firmę tworzy młody, prężny, kreatywny zespół, który nie boi się zmian i chętnie stawia czoło nowym wyzwaniom.

 

Główną działalnością firmy jest szeroko pojęta obsługa branży budowlane m.in z zakresu: wynajmu i serwisowania kabin sanitarnych, kontenerów socjalnych oraz płotków oddzielających.

 

Na terenie Podlasia jesteśmy niekwestionowanym liderem w obsłudze imprez plenerowych takich jak: koncerty, festyny oraz zawody sportowe.

Imprezy i uroczystości, które obsługujemy:

  • Tour de Pologne;
  • Mistrzostwa Świata w Pływaniu na Byle Czym w Augustowie;
  • Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Medycznym;
  • Motorowodne Mistrzostwa Świata w Augustowie
  • V Paralotniowe Mistrzostwa Europy;
  • imprezy i koncerty z: Radio Białystok, Radio Zet, Radiową Trójką w Augustowie;
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz wiele innych imprez i koncertów.

Misja

 

Pretendujemy do bycia kojarzonymi wyłącznie z kompleksową i rzetelną usługą na najwyższym poziomie. Rozwijamy nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystując najlepsze standardy i praktyki. Chcemy by nasze produkty kojarzyły się z dostępnymi, schludnymi i wytrzymałymi przedmiotami codziennego użytku, a współpraca z nami była zarówno korzyścią, jak i przyjemnością.

Wizja

 

Pragniemy by nasza działalność generowała satysfakcję i zadowolenie Klienta, bo właśnie to jest dla nas najwyższą wartością. Będziemy dążyć do tego, aby zostać najchętniej wybieraną firmą w branży, otwierając się na potrzeby rynku i z powodzeniem spełniając jego oczekiwania.

ZAŁOŻYCIEL O MILATRANS

"Milatrans to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz tradycja, połączone z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Oferowane przez nas usługi i rozwiązania umożliwiają korzystanie z produktów zawartych w naszej ofercie w sposób przyjazny i bezpieczny. Pragniemy zostać liderem na polskim rynku. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji z Klientami, a także utrwalenie znaku firmowego, jako gwarancji najwyższej jakości i solidności."

Milatrans